Obchod
Rychlý kontakt
Dostupné od 8:00 - 19:00
Odběr novinek
Chcete dostávat novinky?

O nás

Jak to všechno začalo? Říká se: "Za vším hledej ženu!" - v mém případě ale za vším hledej podprsenku. Přesně tou totiž vše začalo. Potřebovala jsem si rychle nakoupit kvalitní dámské prádlo, které by hezky vypadalo, dobře sedělo a k tomu bylo za příznivou cenu. Jenže ouha. Nikde nic!

Až při jedné z mých návštěv Polska se na mě usmálo štěstí. Náhodou jsem zde narazila na několik polských značek, které mě nadchly a splňovaly všechny moje požadavky. Právě v tuto památnou chvíli se zrodila myšlenka, založit si e-shop se spodním prádlem a punčochovým zbožím, který by reprezentoval tyto jakostní polské výrobky, a to za lidovou cenu a pohodlnou cestou.

Pak už to šlo ráz na ráz. Poličky mého skladu se začaly plnit zbožím, pozvolna se zrodila stránka e-shopu a mně třeštila hlava od nápadů na zlepšováky, které se týkaly tohoto odvážného projektu. A tak spatřilo e-pradelko světlo světa. Váš zájem o naše zboží neustále narůstá, za což jsme velice vděční a tímto bychom vám chtěli poděkovat. Nově jsme také na facebooku, proto neváhejte a navštivte nás!

Na závěr bych vás chtěla poprosit o malou pomoc - pokud máte jakýkoliv nápad, připomínku nebo vám na našich stránkách něco chybí, dejte nám vědět a my už se vynasnažíme udělat maximum pro vaši spokojenost a zlepšení těchto stránek!

Vaše Anna :)

o nás

Máte otázky nebo potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

Chci do e-shopu

1
e-pradelko.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit / Enter